В цілому на ринках області дотримуються карантинних вимог, але є й порушення

Держпродспоживслужба продовжує перевіряти торговельні майданчики регіону щодо виконання вимог санітарної безпеки. З початку тижня були проінспектовані 6 обласних ринків. Дозвіл на відкриття отримали 4. Два з них у Запоріжжі – це “Ювілейний” у Хортицькому районі та “Малий” КП “Запоріжринок” в Олександрівському районі.

Наразі у Держпродспоживслужбі контролюють дотримання протиепідемічних вимог на 24 ринках області. Загалом, на торговельних майданчиках виконують правила карантину, але є поодинокі порушення. Зокрема не завжди проводять дезінфекцію поверхонь кожні три години, а відвідувачі порушують дистанцію. Також на ринках через гучномовець повинні постійно оповіщати про встановлені обмеження, однак на практиці цього інколи не виконують.

Нагадаємо, продовольчі ринки відновили свою роботу 1 травня. Там дозволено торгувати лише продуктами харчування та з дотриманням протиепідемічних вимог – і відвідувачі і продавці мають бути в масках, потрапити на ринок можна лише після температурного скринінгу, місця торгівлі необхідно обов’язково дезінфікувати, на входах повинні бути антисептичні засоби тощо.

Читайте також:  Запорізькі водії продовжують паркувати машини з порушеннями