На політичну арену виходять місцеві проєкти, які захищатимуть місцевий бюджет та розвиватимуть міста

Мер Запоріжжя повідомив на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”, що партія Володимира Буряка “Єднання” захищатиме інтереси запоріжців на місцевих виборах. Міський голова наголосив, що вчора Президент України Володимир Зеленський у своєму публічному виступі до нації заявив про недопущення ревізії Закону про місцеві вибори. Це звело нанівець наміри певних політичних сил встановити партійну диктатуру в Україні і не допустити регіональні проєкти до виборів.

– Це результат нашої твердої позиції. Запоріжжя, Дніпро, Одеса, Харків, Черкаси, Львів, Київ показали всій країні ефективність злагодженої роботи з відстоювання своїх інтересів. З нами почали рахуватися. Авторитет місцевої влади різко зріс останнім часом. Причина – результати роботи в умовах економічного спаду та пандемії коронавірусу. Люди на територіях бачать реальні результати та більше не хочуть, щоб їхні інтереси «захищали» невідомі партійні дядьки в Києві, – зазначив Володимир Буряк.

Міський голова зауважив, що парламентські партії перетворили місцеві вибори в політичний бізнес: торгуються з центральною владою для здобуття економічних преференцій, створюють важелі тиску на місцеву владу, в тому числі й для викачування коштів з регіонів.  А під ці вибори чотири окремих політичні сили забажали більшого  – створити партійну диктатуру саме цих партій та загнати туди всіх. Але ці вибори пройдуть по-іншому, впевнений Володимир Буряк. На арену виходять місцеві проєкти з місцевим порядком денним, які захищатимуть інтереси виборців на місцях. Мер Запоріжжя навів приклади успішних реалізацій подібних проєктів в інших містах України. Завдяки злагодженій роботі, місцевому патріотизму, вирішенню конкретних проблеми, дієвим депутатам, волі та ініціативі можна досягти значного успіху.

– Віднині красиві лозунги та голослівні партійні програми – порожній звук. Хай кануть в лету партійні популісти та нероби! Туди ж і їхні вічні «квітневі тези», партійний рекет та «боротьба за щасливе минуле»! Місцеві ради – місцевим громадам! Місцеві вибори-2020, без перебільшення, стануть Рубіконом – багато нинішніх партійних популістів вже не потраплять ні до Запорізької міської ради, ні до обласної. Прийдуть дієві депутати, які зубами захищатимуть місцевий бюджет, аеропорт, бібліотеки, лікарні, школи, дитсадки та злагоджено будуть розвивали місто. Це зокрема й є завданням партії Володимира Буряка «Єднання». Ми дамо поштовх таким людям. І разом переможемо, – наголосив Володимир Буряк.

Читайте також: Мер Запоріжжя зробив заяву щодо другого етапу медреформи