Кошти на придбання електробусів готовий надати Європейський інвестиційний банк

Європейській інвестиційний банк готовий підписати угоду з КП «Запоріжелектротранс» щодо фінансування закупівлі 26 електробусів та 20 великих автобусів для Запоріжжя. Про це заявив представник ЕІБ, керуючий транспортним сектором Іштван Хайнцінгер під час зустрічі з міським головою Володимиром Буряком, повідомляє сайт мерії.

Кошти будуть надані в рамках проєкту «Міський громадський транспорт України», одним з учасників якого є Запоріжжя та КП «Запоріжелектротранс».

– Розвиток громадського транспорту, забезпечення перевезення пасажирів для міста вкрай важливі. Не так давно ми мали лише 6 великих автобусів. За кілька років придбали 95, відкрили нові маршрути. Збираємо трамваї, закуповуємо європейський електротранспорт. Придбали 5 тролейбусів з автономним ходом, – зазначив Володимир Буряк.

Договір про фінансування також повинні підписати міністерство інфраструктури, міністерство фінансів, КП «Запоріжелектротранс». Тож вже наступного року Запоріжжя може отримати кошти та випустити на громадські маршрути екологічні автобуси.

Читайте також: Запорізьку освіту оцінять та продовжать розвивати