Гороскоп на 25 листопада – 1 грудня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Вам необхідно дотримуватися правил. Інакше не уникнути проблем і довгих розбирань. З’явиться безліч можливостей для здійснення планів і реалізації нових ідей. Тільки не намагайтеся зображувати з себе гуру, тому що вас швидко поставлять на місце. А от у вихідні ваша ініціатива і працездатність будуть оцінені по заслузі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Вам потрібно не просто плисти за течією, а обрати правильну стратегію у бізнесі, роботі та особистому житті. Тоді ви зможете впоратися з усіма справами, навіть з такими, до яких усе ніяк не доходили руки.

Постарайтеся діяти за велінням почуттів, але не забувайте й про розум, і все у вас вийде. Досить вдало пройдуть ділові зустрічі й переговори. Вихідні присвятіть відпочинку й розвагам.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Вам надійде пропозиція, що дозволить взяти участь у перспективному проєкті, який обіцяє солідний прибуток. Не варто боятися змін в особистому житті. Вони до кращого. Вживіть важливих заходів, тоді перший результат не змусить на себе довго чекати. У вихідні дні близькі люди будуть намагатися потішити вас, оточуючи увагою й турботою.

РАК (22.06-23.07). Тиждень обіцяє бути наповненим емоціями, змінами й подіями. Прагнучи до професійного успіху, запасіться витривалістю, завзятістю, інтуїцією. Побільше спілкування, посмішок, зустрічей – усе це піде на користь вашій кар’єрі й особистому життю. Справи на роботі обіцяють скластися досить успішно, а власні досягнення можуть здивувати навіть вас самих. У вихідні постарайтеся не стати ініціатором конфліктних ситуацій, спробуйте краще присвятити ці дні відпочинку й розвагам.

ЛЕВ (24.07-23.08). Не варто витрачати час дарма. Не сумнівайтеся й не зупиняйтеся на досягнутому, сміливо перестрибуйте через чергову планку. Не варто відмовлятися від запрошення друзів, ви познайомитеся з цікавими людьми й довідаєтеся багато нового й корисного для себе. Довіртеся порадам друзів, вони освітять навіть тонкі нюанси в назрілій проблемі. У вихідні можливості для здійснення романтичних планів як ніколи великі.

ДІВА (24.08-23.09). З позахмарних висот доведеться спуститися хоча б на одну щабель. Чим ближче до земних турбот ви будете, тим більше у вас шансів на успіх у реальності, а не в уяві. Менше думайте про себе. Чим більше ви віддасте, тим більше одержите у відповідь. Не варто займати активну позицію в суперечці, краще взагалі постаратися від неї піти. Не уникайте спілкування, тому що будь-які контакти будуть сприятливі для вас. У вихідні може втілитися в життя ваше давнє бажання.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Постарайтеся не відкладати на потім те, що можна зробити зараз. Щоб почувати впевненість у своїх силах, потрібно не сумніватися, а діяти. Однак поки не варто відкривати своїх планів навіть близьким друзям. У вихідні настане слушна мить для того, щоб позбутися того, що вам давно заважало. Від комплексів або відносин, які зжили себе.

СКОРПІОН (24.10-22.11). У вас буде можливість реалізувати свої численні творчі задуми. І це принесе вам солідний прибуток. Ви зумієте погасити будь-який конфлікт, виявивши мудрість і терпіння. Ви зараз відчуваєте радість і гармонію та можете поділитися всім цим з близькою людиною. Це саме те, чого вона так потребує. Вихідні – сприятливий період для вирішення сімейних проблем.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Бажано не вірити нікому на слово. Перевіряйте всю інформацію, що надходить. Ви добряче попрацювали, саме час повеселитися й відпочити так, як вам цього хочеться. Скиньте втому від роботи, дозвольте собі розслабитися. Приділить більше уваги близьким і друзям. Сходіть куди-небудь усією родиною.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Варто зосередитися на службових справах. Не втрачайте контактів з людьми, які можуть бути вам корисними в професійному плані. Вас може очікувати приємна звістка. Трапиться можливість переконатися в щирості почуттів вашого обранця. У вихідні зустріч із друзями розширить коло вашого спілкування, поповнить його цікавими людьми.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). На роботі ймовірні зміни, і у вас з’явитися шанс професійного росту. Нові завдання захоплять вас, але не кидайте й колишні проєкти. Не варто боятися діяти, і все складеться вдало. Але все-таки добре б менше говорити та більше робити. У вихідні постарайтеся врегулювати розбіжності з навколишніми мирним шляхом.

РИБИ (20.02-20.03). Досить зненацька знайдуться оригінальні рішення для старих проблем. Одне з головних завдань – усвідомити, що практично все залежить від вас. Тож не чекайте допомоги, а самі виявить активність. Імовірна пропозиція нової, високооплачуваної роботи. Вдалий період для поїздок, і всіх справ, пов’язаних з подорожами та далекими краями. Вихідні – той самий момент, коли можна коригувати свою долю.

Читайте також: Як підтримати імунітет у зимову пору року