Географія польотів із запорізького аеропорту постійно розширюється

Представники відомих авіакомпаній разом з мером Володимиром Буряком відвідали будівництво нового терміналу. Під час зустрічі обговорювали плани на подальшу співпрацю та  можливості відкриття нових рейсів.

Зокрема, менеджер з корпоративних комунікацій Wizz Air Пауліна Госк відзначила, що вже з березня Запоріжжя приєднається до маршрутної сітки авіакомпанії. Нагадаємо, як писала «Запорозька Січ», угорська авіакомпанія Wizz Air відкриє нові рейси із Запоріжжя до шести міст Європи.

Високо оцінюють подальшу співпрацю і в «Sky Up». Авіакомпанія навіть забазувала свій літак у запорізькому аеропорті. Крім того, постійно працють рейси до Києва, Шарджі. З грудня буде відкрито авіасполучення з Ізраілем, наступного року – ще п’ять рейсів за новими напрямками.

Такі перспективи – результат комплексного підходу міської влади, зокрема мера Володимира Буряка до розвитку КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”. Вдремонтована злітно-посадкова смуга, завершується будівництво сучасного терміналу, оновлюється радіотехнічне та світлосигнальне обладнання. Як результат – зростає пасажиропотік та розширюється географія польотів.

– Чим більше авіакомпаній працюватиме в аеропорту, тим краще він працюватиме. Кілька років тому ніхто не вірив у можливості нашого аеропорту. Тепер можна сказати, що тоді було прийняте правильне рішення розвивати Міжнародний аеропорт «Запоріжжя», – сказав Володимир Буряк.

Читайте також: Голова Верховної Ради оцінив новий термінал запорізького аєропорту