Цьогоріч на основну сесію ЗНО зареєструвались більше 8 тисяч учасників з Запоріжжя

З них 3 907 – випускники цього року. Як писав сайт “Запорозька Січ”, цьогоріч основна сесія ЗНО відбудеться з 25 червня по 17 липня. Для того, аби уберегти випускників від коронавірусної інфекції, розроблена низка заходів безпеки. Зокрема, якщо раніше до пунктів тестування допускали за півгодини до початку проходження тестів, то цього року цей час подовжили. Учасників ЗНО допускатимуть за 45 хвилин до початку. При цьому, всі учасники оцінювання мають бути в масках або респіраторах. На вході до будівлі, де проходитиме ЗНО, знаходитиметься антисептик, повідомляє сайт мерії.

Перш, ніж допустити учасників до складання тестів, їм вимірюватимуть температуру та оглянуть на наявність ознак респіраторних захворювань. Якщо температура в дитини буде вища, ніж 37,2 градуси, до тестування її не допустять. У такому випадку вона проходитиме оцінювання під час додаткової сесії. Обов’язковим є також наявність документів – посвідчення особи, за яким відбувалась реєстрація на тестування, сертифікату ЗНО та запрошення-перепустки.

– Щоб уникнути скупчення людей, для кожного випускника регіональний центр оцінювання якості освіти визначає чітко визначений час, коли він має бути біля будівлі, де проходитиме тестування. Обов’язкова наявність засобів індивідуального захисту та документів – паспорта чи ID-картки, сертифіката ЗНО та запрошення-перепустки, – розповіла заступник директора департаменту освіти і науки міськради Наталя Вітковська.

Відстань між столами в аудиторіях буде 1,2 м, вони розміщуватимуться у шаховому порядку. Перед початком тестувань класи провітрять, якщо погода буде задовільною – вікна залишать відчиненими на весь час проходження тестів.

Департамент освіти і  науки міськради запропонував Дніпропетровському центру оцінювання якості освіти 17 шкіл, на базі яких можна розмістити пункти проходження ЗНО. Загалом у Запоріжжі буде орієнтовно 38 пунктів.

Читайте також: За якими правилами можуть працювати запорізькі фітнес-зали та басейни