Сіті-бот Назар вчасно сповістить містян про планові і аварійні відключення комунікацій за заданою адресою

Запоріжжя підключили до сіті-бота «Назар», який об’єднує інформацію від усіх комунальних служб міста. На своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці” мер Запоріжжя Володимир Буряк розповів про основні вміння сіті-бота.

– Знайомтеся, це Назар. Він вже готовий сповіщати вас про планові й аварійні відключення води, світла, газу чи опалення за вашою адресою. Завдяки сіті-боту тепер не треба звертатися до комунальних служб, адже вся інформація надходитиме прямо на ваш смартфон, – -зазначив Володимир Буряк.

В подальшому планується розширити коло можливостей бота. Зокрема, додати можливість залишати заявки, в тому числі й щодо аварійних ситуацій. Також, в майбутньому планується додати туди адреси та телефони навчальних закладів, медичних установ, туристичних об’єктів тощо. Зв’язатися з Назаром можна через Viber чи Telegram. Для цього необхідно перейти за посиланням https://citybot.pro/citybot-nazar-zaporizhzhya та обрати зручний месенджер. Далі необхідно вказати свою адресу та почати отримувати повідомлення від комунальних служб. 101070781_585924202306719_7221256925697015808_n

Читайте також: За п’ять років запорізькі бібліотеки стануть надсучасними