З понеділка учні всіх навчальних закладів Запоріжжя йдуть на канікули до 30 жовтня

Крім того, після їх завершення, школярів можуть перевести на дистанційне навчання. Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

– Все залежатиме від ситуації з поширення коронавірусу в місті та країні. Дитячі садки поки працюватимуть у звичайному режимі. Наразі в місті активізовано роботу з дезінфекції місць загального користування: зупинок громадського транспорту, під’їздів житлових будинків, зон відпочинку, дитячих майданчиків тощо. Все це робиться задля того, аби убезпечити запоріжців від зараження коронавірусом. Але хвороба поширюється швидко, тому ситуація в місті залежить від кожного з нас, – підкреслив Володимир Буряк.

121672393_2728293980776376_8958130141075773025_o

Міський голова закликав містян уникати місць масового скупчення людей та нагадав про необхідність використовувати захисні маски в громадських місцях, регулярно мити руки та обробляти їх антисептиками. За наявності симптомів COVID 19, слід залишатися вдома й одразу зателефонувати сімейному лікарю, а в разі погіршення самопочуття – викликати “швидку”.

Нагадаємо, за минулу добу в Запорізькій області підтвердили більше сотні нових випадків захворювання на коронавірус.

Читайте також: Хто першим народився у Запоріжжі в День міста