Дію адаптивного карантину продовжили до кінця року

Таке рішення прийняли на засіданні уряду, повідомляє пресслужба Кабміну. Крім того, запроваджується низка нововведень. Зокрема, вони стосуються проведення масових заходів, обмеження роботи ресторанів, а також критеріїв визначення рівнів епідемічної небезпеки.

Так, в “зеленій” зоні дозволяється проводити масові заходи за участі не більше 50 людей за умови дотримання соціальної дистанції. Для “жовтої” зони дозволені зібрання за участю не більше 30 людей, “помаранчевої” – не більше 20 людей. Також на всіх рівнях епідбезпеки заборонена робота закладів громадського харчування після 22:00. Заборона торкнулась і спортивних змагань. Відтепер їх проводитимуть без глядачів, окрім міжнародних заходів. Їх проведення вирішуватиметься в окремому порядку.

Також змінені критерії за якими визначатимуться рівні епіднебезпеки. За новими правилами, райони можуть потрапити на “червоний рівень” за показником інцидентності, який визначає захворюваність на 100 тисяч населення за останні 14 днів. Він зараз встановлений на рівні 320 на 100 тисяч населення.

Нагадаємо, наразі в містах та районах Запорізької області діють “жовтий та помаранчевий” рівні.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, у місті створять власний центр виявлення коронавірусу.

Читайте також: На Запоріжжі за добу підтвердили нові смерті від коронавірусу