Із 15 по 17 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» проходить четвертий Еко Форум

На відвідувачів очікують тематичні виставки, конференції, презентації, майстер-класи та семінари за участі спікерів з Європи. Захід вже четвертий рік поспіль стає найбільшим на південному сході України міжнародним майданчиком для обміну досвіду експертів щодо покращення екологічної ситуації.

Потрапити на форум можна було за попередньою реєстрацією, зараз вона вже завершена. Для тих, хто не встиг зареєструватися, буде вестися онлайн-трансляція. За детальною інформацією слід звертатися на офіційний сайт Форуму https://ziif.in.ua/.

Темою «Еко Форуму-2020» стане адаптація міста до змін клімату.

За програмою плануються виступи понад 80 спікерів. Гостями Форуму стануть українські фахівці та фахівчині з екологічної тематики. Деякі запрошені спікери виступатимуть в режимі «онлайн», як от експерти з країн Європейського Союзу та представники з Кабміну.

Окрім виступів та пленарних дискусій, організатори запланували цілий ряд заходів.

«З представниками Євросоюзу підписана «Угоду 30-30-30» у форматі Європейської ініціативи «Угода мерів», яка стосується зменшення викидів СО2 в атмосферу щонайменше на 30% в результаті 30% зростання енергоефективності до 2030 року. Під час другого дня Форуму відбудеться за співпраці із Запорізьким національним університетом Всеукраїнський конкурс студентських робіт, присвячений темі екології. А під час третього – всеукраїнська акція «Озеленення України», в якій місто бере активну участь. Ми виділили близько 14 локацій по всьому місту для озеленення, – розповів про порядок денний радник міського голови Валерій Еделєв.

Як розповів пан Еделєв, до «Еко Форуму»  залучені громадські організації, які працюють над покращенням екології в нашому місті. За такої нагоди вони матимуть змогу обмінятися досвідом та поспілкуватися з провідними спеціалістами Європи й України.

За словами президента Запорізької торгово-промислової палати Володимира Шамілова, під час заходу використовуватимуть посуд, який піддається вторинній переробці. Окрім цього, на Форумі презентують й інші екологічні замінники у побуті.

«Еко Форум» відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог. Потрапити до «Козак-Палацу» можна через два входи, які окремо ведуть на перший або другий поверхи. На кожному з них, згідно з вимогами міністерства охорони здоров’я, мають перебувати обмежена кількість осіб. Для чіткого дотримання кількості людей у приміщенні на вході працюватиме спеціальний лічильник відвідувачів.

В рамках заходу відбудеться:

  • Пленарна частина «Кліматична політика 2020: законодавство, реформи, екологічні перспективи»
  • Кліматична конференція з питань адаптації та запобігання змінам клімату
  • Спеціалізовані секції присвячені питанням «зеленого бізнесу», енергоефективності, управлінню водними ресурсами, захисту атмосферного повітря та поводженню з відходами
  • Спеціалізована виставка
  • Всеукраїнський конкурс наукових робіт «Інноваційні технології адаптації промислових регіонів до змін клімату»
  • Презентації, семінари та майстер-класи

Читайте також: Запорізькі школярі підуть на тривалі канікули