Найближчими днями, коли основна частина вчителів і вихователів вийдуть з відпусток, робота з вакцинації буде активізована

У Запоріжжі триває кампанія з вакцинації населення. Особлива увага – педагогам, оскільки в уряді вже заявили про те, що колективи шкіл, дитсадків повинні бути щеплені. Так, згідно з вимогами Кабміну, в разі переходу регіону із зеленої в будь-яку іншу епідеміологічну зону (зелену, жовту або червону) очне навчання буде можливим тільки в тих установах освіти, де щеплені від коронавірусу не менше 80% викладачів.

У Запоріжжі щеплені понад 30% педагогів шкіл, дитсадків і закладів позашкільної освіти, адже ще далеко не всі повернулися на роботу з відпусток. І в останні дні серпня робота з вакцинації буде активізована. Ба більше, вакцинація проводиться виїзними бригадами, в які входять кваліфіковані медичні працівники, що пройшли спеціальне навчання для допуску до вакцинації населення. Для вакцинації використовують німецький препарат Pfizer.

Наприклад, нещодавно одна з бригад працювала в школі №100 у Дніпровському районі. За день вакцинували близько 150 педагогів різних установ освіти. Аналогічні бригади працюють і в інших районах міста.

Відзначимо, що в місті продовжують працювати центри масової вакцинації, а також пункти при ЦПМСД в різних районах міста. Робити щеплення може кожен охочий віком старше 18 років. Вакцинація здійснюється вакцинами: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca, Moderna, які є в достатній кількості. Запис через реєстратури ЦПМСД або сайт Helsi.me. При зверненні в пункт або центр вакцинації при собі потрібно мати паспорт та ІПН.

Читайте також: У Запоріжжі школи готові приймати учнів