Міська влада передасть безкоштовні дезінфікуючі розчини для ОСББ

Про це повідомив мер Запоріжжя Володимир Буряк на своїй офіційній сторінці у “Фейсбуці”. Міський голова зазначив, у Запоріжжі стало на одного хворого на коронавірус більше – захворювання діагностували в 7 людей. Разом з тим, одного пацієнта після курсу лікування виписали з лікарні. Більшість запоріжців зараз знаходиться на карантині вдома. Тому санітарна обробка багатоквартирних будинків – одне з першочергових завдань управителів.

– Ми всі розуміємо, що так чи інакше, люди все ж таки виходять з дому за продуктами, ліками, викинути сміття. Тож у під’їздах і на прибудинкових територіях має бути безпечно. За нашим проханням Запорізький титано-магнієвий комбінат завтра виготовить і безкоштовно передасть місту дезінфікуючий засіб. З понеділка ОСББ зможуть безкоштовно отримати цей розчин для обробки будинків. Відповідальні – голови райадміністрацій,- зазначив Володимир Буряк.

Окрім цього, у Запоріжжі комунальники продовжують у посиленому режимі обробляти спеціальними розчинами дороги, зупинки, контейнерні майданчики.

Читайте також: Запоріжців закликають не панікувати через коронавірус