Гороскоп на  30 березня – 5 квітня для всіх знаків Зодіаку

ОВЕН (21.03-20.04). Ви можете відчути нудьгу та прісність існування, тому що у вашім житті мало нового та цікавого. Терміново змінюйте ситуацію. У вас з’явиться можливість блиснути своєю ерудицією на роботі.

ТЕЛЕЦЬ (21.04-21.05). Цілком імовірна досить різка зміна діяльності. При цьому зовсім не обов’язкова зміна роботи. Прийміть допомогу колег, вона буде досить доречною. Ви відчуєте зміну ритму – замість напруги прийде легкість.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06). Ви зараз здатні багато чого змінити на краще, причому не доведеться докладати сверхзусиль. Але ви одержите те, про що давно мріяли, і відчуєте задоволення. В особистому житті очікуються приємні події.

РАК (22.06-23.07). Ваші честолюбні задуми обіцяють втілитися в життя, якщо удасться діяти рішуче й не балакати зайвого. Не перекладайте рішення життєво важливих питань на чужі плечі.

ЛЕВ (24.07-23.08). На роботі доведеться добре попрацювати, а не просто просиджувати штани. Для того, щоб утримувати контроль над ситуацією, вам знадобиться багато зусиль, усі завдання треба буде вирішити у строк.

ДІВА (24.08-23.09). Прийшов час виправляти накопичені помилки. Не думайте, що їх ніхто не помітить. Постарайтеся не приймати скоропальних рішень. Вчіться слухати й чути, виконуйте прохання навколишніх, якщо вони реалістичні.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10). Якщо ви не лінувалися, то відповідати за недороблену роботу вам не доведеться. Навантаження буде поступово збільшуватися. Тільки не звалюйте на себе усе, обирайте обсяг роботи по силах.

СКОРПІОН (24.10-22.11). Несподівані звістки можуть змінити ваше життя й плани на найближче майбутнє. Однак важливо, що все складеться щонайкраще. Ви одержите саме те, чого прагнули. Тож не бійтеся мріяти.

СТРІЛЕЦЬ (23.11-21.12). Імовірне втілення в життя багатьох ваших ідей. Будьте уважні до прохань близьких людей. Допомагаючи іншим, ви підвищите свою самооцінку. Щоб ви володіли ситуацією, на роботі необхідно виявити рішучість і ініціативу.

КОЗЕРІГ (22.12-20.01). Постарайтеся не метушитися й не поспішати, тому що цей час розташовує до вдумливої й спокійної праці. Заняття улюбленою справою тільки потроїть ваші сили. Але краще не висловлювати вголос своїх міркувань.

ВОДОЛІЙ (21.01-19.02). Необхідно зберігати емоційну рівновагу й спокійно ставитися до перешкод, що виникають на вашому шляху. З керівництвом бажано бути стриманіше. Зверніть увагу, що маленькі зміни у вашій поведінці можуть приводити до великих змін.

РИБИ (20.02-20.03). Постарайтеся не робити легковажних вчинків, щоб потім не потрапляти в досить делікатні ситуації. Втома може нагадати про себе у надто різкій формі, саме час замислитися про відпустку або влаштувати собі хоча б короткочасний відпочинок.