Стартував конкурс «Малі міста – великі враження»

В Україні розпочався конкурс для невеличких громад та міст з населенням до 50 тисяч осіб «Малі міста – великі враження». Цього року він проходитиме під гаслом «Дивись, Україно!».

Взяти участь у конкурсі можуть органи місцевого самоврядування, творчі спілки та прості люди, які бажають зробити свій внесок у збереження культурної спадщини. Запоріжців закликають долучатися до участі.

Цього року на реалізацію конкурсу уряд виділив 50 млн грн.

-«Малі міста — великі враження» відкриває весь потенціал української культури і створює можливість для розвитку невеликих громад. Думаю, що 50 млн грн, які передбачені у бюджеті цього року, дозволять реалізувати близько 100 культурних стартапів у невеликих містах, – зазначив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

Експертна рада конкурсу оцінюватиме оригінальність ідеї, актуальність проекту, його цінність, зміст та послідовність реалізації. Важливо, щоб проект реалізовувався в місті, в якому проживає не більше 50 тисяч людей.

-Асоціація міст України дякує владі за підтримку цієї вкрай важливої ініціативи. Завдяки їй невеликі громади отримують можливість розвиватися, зростати та ставати культурними центрами з власним потенціалом. Я пишаюся тим, що наша Асоціація залучена до такої доброї справи! – підкреслив виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.

Заявки на реалізацію пілотних культурних стартапів учасники можуть подавати вже з 15 квітня. Переможці будуть визначені 5 липня. З цієї дати розпочнеться реалізація проектів, що мають завершитися до 20 листопада.