У Запоріжжі дачна навігація працюватиме з 25 квітня по 25 жовтня

Цього року, як і раніше, дачники пільгових категорій зможуть дістатися до своїх садово-городніх ділянок безкоштовно. На це виділені кошти з бюджету міста.

У цьому сезоні перевезення дачників здійснюватимуть два катери «Адміністрації річкових портів» та три автобуси «Запоріжелектротрансу» за відповідним графіком.

Сьогодні в міськраді відбулася нарада, під час якої представники організацій-перевізників доповіли міському голові Володимиру Буряку про готовність до старту дачної навігації.

Наразі завершується підготовка шести причальних понтонів, які встановлять до початку навігації, перевіряється стан доріг, якими курсуватимуть автобуси.

– Важливо, що ми зберігаємо цю програму. Адже початку дачної навігації чекає багато людей. Минулого року понад 60 тисяч пільговиків скористалися річковим транспортом, біля 77 тисяч – автобусами. Витрати на їх перевезення компенсує бюджет міста, – зазначив Володимир Буряк.

На період навігації в Запоріжжі буде також змінено маршрут деяких автобусів та тролейбусів. Для зручності дачників вони будуть заїжджати в річковий порт. Це стосується автобусів №29 та №38, а також тролейбусів № 3, 11, 17, 14, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Розклад руху автобусів до садово-городніх ділянок

Screenshot_36

Розклад руху катерів 

Screenshot_37

Screenshot_38

Читайте також: Будівництво нового терміналу запорізького аеропорту йде повним ходом