У Запоріжжі презентували чотири кліпи, участь у зйомках в яких взяли вихованці шкіл мистецтв нашого міста

У Запоріжжі підбили підсумки унікального творчого проєкту «Діти з зірками», який відбувся в нашому місті вдруге. Талановиті діти з Запоріжжя знялися в кліпах чотирьох відомих українських виконавців. Зйомки проходили в Запоріжжі в квітні під час проведення масштабного музичного фестивалю Zaporizhzhia Jazzy.

Вихованці п’яти музичних шкіл виконали хіти разом з LAUD, Джамалою, гуртом «Танок на майдані Конго» та Віктором Павліком і стали героями їх кліпів.

Як писав сайт «Запорозька Січ», український гурт ТНМК зняв у Запоріжжі кліп на пісню «Чикаго». Під час зйомок відомим виконавцям акомпанував зразковий ансамбль «Джаз-академія» школи мистецтв № 3. Кліп знімали біля музичної школи №3, що в Хортицькому районі. До речі, діти самостійно обрали пісню «Чикаго» для участі в проекті, а вона дуже особлива для гурту «ТНМК».

Переможниця Євробачення Джамала зняла кліп на один з хітів «Крила» разом зі зведеним ансамблем бандуристів «Freedom Wings» музичних шкіл № 2, 5, 7.

Ансамбль «Конфеті» школи мистецтв № 1 та учениця відділення фортепіано школи мистецтв № 2 Єва Варава стали героями кліпу LAUD «Два дні».

Разом з Віктором Павліком пісню «Ти подобаєшся мені» виконали вихованці музичної школи №7 Арсеній Зензеря (гітара) та Сергій Тимура (шейкер), а також учениця музичної школи №1 Катерина Біркіна.

Презентація кліпів відбулася у Туристичному інформаційному центрі.

– Усі зірки найвеличніших сцен починаються з дитячої творчості. Тому, я впевнений, «Діти з зірками» – це сильна мотивація для наших талановитих дітей, – сказав під час презентації заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

У кінці літа під час фестивалю Khortytsia Freedom в Запоріжжі планується провести третій сезон проекту «Діти з зірками», повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Читайте також: Скільки платитимуть запоріжці за навчання дітей в школах мистецтв