У дитячій лікарні для маленьких пацієнтів відкрили соляну кімнату

Унікальний кабінет галотерапії з фітобаром з’явився у 5-й міській дитячій лікарні. Тепер маленькі пацієнти, які мають алергії, захворювання дихальної системи, шкіри чи інші хвороби, зможуть не тільки покращити своє здоров’я, але й відпочити в незвичайній кімнаті, яка нагадує казкову.

ск2

Під час процедури в соляній кімнаті діти також п’ють спеціальний «кисневий коктейль». Завдяки таким процедурам вони швидше одужують та оздоровлюються.

ск1

– Здоров’я дітей – пріоритет для нашої громади. Саме тому у 5-й міській дитячий лікарні була відкрита соляна кімната. Минулого року подібна кімната була відкрита для дорослих пацієнтів, а тепер і діти зможуть скористатися унікальними можливостями цієї терапії, – підкреслив заступник міського голови Анатолій Пустоваров під час візиту до лікарні.

ск3

Відкрити соляну кімнату вдалося за рахунок коштів Громадського бюджету. Саме цей проект був переможцем конкурсу в минулому році, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

ск4

Зазначимо, в Запоріжжі з 1 травня стартував прийом проектів на участь у Громадському бюджеті-2019. Триватиме він до 31 травня.

Нагадаємо, в Запоріжжі з’явиться новий сучасний центр для лікування дітей.

Читайте також: Запоріжці зібрали для хворих дітей чверть мільйона.