Лідер фракції партії “Шарія” в Запорізькій міськраді Сергій Нікулін під час свого виступу на засіданні сесії говорив російською мовою

Нагадаємо, українська мова є єдиною державною, та саме нею за законом мають спілкуватися депутати, міські голови та інші посадовці.

Перед початком виступу депутат Сергій Нікулін зазначив, що виступатиме російською через звернення виборців, які ніби-то попросили його говорити саме цією мовою. Секретар міської ради Геннадій Наумов зауважив, що державною мою є українська, і, навіть, якщо було прохання про виступ російською, то спілкування, в тому числі з колегами-депутатами, повинно здійснюватися українською.Шарій

Виступ Сергія Нікуліна російською мовою викликав обурення більшості депутатського корпусу. Зокрема депутат від фракції “Єднання” Михайло Прасол наголосив, що “якщо депутат не розуміє українською, то варто не розмовляти, а навчатися”. Також спливла на поверхню тема щодо «московських темників» партії «Шарія», яка викликала в сесійному залі палку дискусію.

«Запорозька Січ» – одне з перших україномовних інтернет-видань Запоріжжя. Усі наші читачі нас розуміють. А це – зовсім немала аудиторія. Ми впевнені, що всі виборці Запоріжжя, які є громадянами України, розуміють українську та не стали б змушувати депутата від партії «Шарія» порушувати закон.