У Запоріжжі тривають поточні ремонти житлового фонду

Так, керуюча компанія “Місто для людей” виконало чимало робіт, аби підготувати будинки, що перебувають в керуванні у підприємства, до зимової негоди. Під час підготовки до опалювального сезону в багатоповерхівках замінили понад 6,7 тис. погонних метрів комунікацій, встановили більше 3 тисяч одиниць запірної арматури. Також чимало ували приділялось оновленню теплоізоляції та ремонту покрівель.

Цього року наша компанія виконала ремонт понад 20 тисяч кв. м покрівель. Провели герметизацію швів – більше 8,6 тис. погонних метрів. Замінили також більше кілометра водостічних труб. Здійснили близько 250 квадратних метрів скління, – розповів директор керуючої компанії “Місто для людей” у Запоріжжі Богдан Лозниця.

Також управителі виконали заміну 1,7 погонних метрів каналізації, оновили 5,5 погонних метрів  електромереж, відремонтували більше 30 під’їздів. повідомляє пресслужба міськради.

Зокрема, в будинку № 9 по вулиці 14 Жовтня в Хортицькому районі за 2,5 місяці відремонтували покрівлю, під’їзди, замінили ділянку зливової каналізації. Роботи виконували за рахунок коштів, які накопичувались завдяки вчасно сплаченим рахункам за управління. Крім того, мешканці заключили з компанією індивідуальний договір, тож мають змогу самостійно обирати, які роботи виконувати та в які послідовності.

– Мешканці відповідально сплачують за утримання будинку, завдяки чому вдалося  виконати чимало робіт. Тут відремонтували 206 погонних метрів міжпанельних швів, замінили 109 квадратних метрів покрівлі Також за побажанням мешканців заварили сміттєпроводи в п’ятому під’їзді, встановили 7 лавок, замінили дві засувки на трубопроводі центрального опалення, виконали ремонт вхідної групи під’їзду, відремонтували ділянку зливової каналізації. Окрім цього, жителі забажали продовжити ремонти під’їздів та замінити каналізаційний випуск, – зазначила прессекретарка керуючої компанії “Місто для людей” Валерія Ситник.

На підприємстві закликають запоріжців вчасно сплачувати за послуги і не накопичувати боргів. Адже це є запорукою своєчасного виконання поточних ремонтів.

Читайте також: У запорізьких бібліотеках можна обрати книжку, не виходячи з дому