П’ять років тому в Запоріжжі була створена військова частина спеціального призначення Військової служби правопорядку А2176 «Сармат»

11 вересня 2014 року засновник та перший командир військової частини А2176 полковник Вадим Музюкін видав наказ, яким започатковано діяльність цього підрозділу.

Частина складається з офіцерських відділень спеціального призначення, підрозділів охорони та патрульно-постової служби правопорядку, підрозділів Військової інспекції безпеки дорожнього руху.

Screenshot_17

Серед завдань, які виконують військовослужбовці – участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними групами та попередження терористичних актів на території України; розшук військовослужбовців, що скоїли злочин або самовільно залишили розташування частини, підрозділу; участь в охороні військових об’єктів; забезпечення громадського порядку та військової дисципліни військовослужбовцями у військових частинах, військових містечках, на вулицях міста та громадських місцях; забезпечення безпеки дорожнього руху, супроводження військових колон.

З листопада 2014 року військова частина приймає безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції та операції об’єднаних сил на територіях Донецької та Луганської областей.

Screenshot_16

Сьогодні святковий захід на честь 5-річчя «Сармату» відбувся в академічному музично-драматичному театрі ім. В.Г. Магара. Військовослужбовців привітали представники міської та обласної влади. Кращих бійців відзначили грамотами та подяками, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

Нагадаємо, в Запоріжжі 37-й мотопіхотний батальйон відсвяткував перший ювілей.

Читайте також: Коли запоріжців почнуть призивати в армію.