На підставі зібраних слідством доказових матеріалів, підакцизну тютюнову продукцію на суму понад півмільйона гривень вилучено та передано на потреби запорізьких бійців армії та тероборони, – повідомляє Відділ комунікації поліції Запорізької області.

В умовах воєнної агресії поліцейськими спільно із працівниками Запорізькою обласної прокуратури постійно вживаються заходи щодо попередження та припинення кримінальних правопорушень, які посягають на економічні інтереси держави.

Так, слідчі відділу поліції № 5 Запорізького районного управління ГУНП в Запорізькій області здійснювали досудове розслідування у декількох кримінальних провадженнях за фактом незаконного обігу тютюнових виробів. Впродовж останнього місяця, слідчі за погодженням з процесуальним керівником, направили до суду два клопотання щодо вирішення питання передачі захисникам країни нелегальної підакцизної продукції. За обома фактами слідчим суддею рішення були задоволені.

Наразі слідчі поліції, на підставі ухвал Хортицького районного суду міста Запоріжжя, за погодженням із Запорізькою обласною прокуратурою, передали вилучену продукцію на суму понад 600 тисяч гривень на потреби бійців запорізької територіальної оборони та військовослужбовців Збройних сил України.

____

Посилання на наш Телеграм-канал