За цей рік на соціально-економічний розвиток  Запорізької області з держбюджету було спрямовано всього лише 19,5 мільйонів гривень

Такі дані наводить громадянська мережа «Опора», фахівці якої проаналізували розподіл субвенцій на соціально-економічний розвиток у 2019 році. Так, майже 40% фінансування отримали 5 областей України – Івано-Франківська область (288 мільйонів гривень),  Київ (254,5 мільйонів гривень), Кіровоградська – (188,7 мільйонів гривень), Вінницька – (180,8 мільйонів гривень), Чернігівська – (163 мільйонів гривень).

При цьому найменше бюджетних ресурсів було спрямовано до Харківської – 58,7 мільйонів гривень, Волинської – мільйонів гривень, Черкаської – мільйонів гривень, Запорізької – 19,5 мільйонів гривень та Луганської областей – мільйонів гривень.

Нагадаємо, в Запоріжжі істотно відчуваються проблеми з надходженням державних субвенцій. У 2020 році місто має спрямувати 1 мільярд 200 мільйонів гривень власних коштів на покриття дефіциту держфінансування на освіту та медицину. При цьому кошти на розвиток вторинної ланки медицини в наступному році передбачені лише на перші півроку. Загалом, запорізький бюджет 2020 року на мільярд гривень менший цьогорічного.

Читайте також: У Запоріжжі презентували бюджет 2020 року