За будь-яких обставин треба зберігати позитив – вважає лідер легкої атлетики в Запорізькій області Катерина Климюк

Відомо, що Катерина ще торік завоювала олімпійську ліцензію, коли у складі збірної України в фінальному забігу естафети 4х400 м, посіла 6 місце на чемпіонаті світу в Катарі. Тож в цьому році на Олімпіаду в Токіо у неї були свої амбітні цілі, які несподівано перервав всесвітній карантин. Втім Катерина не втрачає бадьорості духу і, як і багато хто із її колег-спортсменів, продовжує підготовку в «польових» умовах:

– Якщо оцінити ситуацію в цілому, то тут є свої плюси, і навіть не один. По-перше, я знаходжу позитив, бо розумію, що не в силах щось змінити. Цей час ми можемо використати для того, щоб підготуватися до Олімпіади ще краще! Кажу особисто за себе – є можливість підготувати себе за рік краще, ніж би я була б готова на нинішній. Також плюсом є те, що за весь період підготовки з 2016 до 2020 року, це вперше коли я перебуваю вдома понад 2 тижні. І це насправді надає сил, бо я вже скучила за домашньою атмосферою. Думаю, це піде лише на користь. А ще проявить в мені стрімке бажання змагатися після того, як тривалий час перебуваєш в ізоляції, – говорить спортсменка.спорт 2

Тож свою підготовку вона не припиняє. Незважаючи на те, що стадіони та тренажерні зали закриті і тренуватись доводиться в польових умовах.

– Використовую для тренування ліс, дороги у полях, виходжу із ситуації, як можу. Сил мені додає надія на те, що, можливо, в кінці літа, коли ця ситуація налагодиться, епідемія вгамується, будуть старти в Україні чи за кордоном, і ми, легкоатлети, зможемо проявити всю свою готовність, показавши результат. Тому надія є! Поки ми знаємо лише про перенесення Олімпіади. Про чемпіонати України, про закордонні комерційні старти ніякої інформації нема, тому будемо сподіватися що вони відбудуться! Думаю, все не настільки критично, є позитивні тенденції в Китаї, отже і в Європі вони також настануть. Питання лише, коли? Тому виходимо із ситуації з позитивним настроєм, не опускаємо руки, готуємось ще краще і ще довше!, – підкреслила легкоатлетка.

Читайте також: Відомі запорізькі спортсменки готуються до Олімпіади вдома