Майже два десятки відомих українських виконавців влаштують двогодинний концерт в “Youtube

Спільний вечір “Домашній онлайн-концерт” відбудеться 7 квітня. Це буде двогодинний онлайн-марафон, якому окрім “живих” виступів відомих українських виконавців прозвучать прем’єри нових пісень, цікаві кавери, душевні вірші та небанальні практичні поради від зірок, як цікаво провести карантин вдома. Трансляція концерту буде проходити у прямому ефірі, тож всі охочі зможуть поспілкуватись з командою проєкту у відповідному супер-чаті. Найбільш креативні коментатори отримають солодкі призи.

– Для того, аби ця весна стала ще яскравішою та приємнішою, разом із великою творчою командою підготували українцям море позитиву та майже 2 години приємних емоцій. Зіркові артисти та музиканти приєднаються до ефіру онлайн з різних куточків України та, навіть, з Америки, Нової Зеландії та Німеччини, – розповів головний організатор “концерту” Олександр Кахай

У першому “Домашньому онлайн-концерті” виступлять Аіда Ніколайчук, Ігор Грохоцький, Андрій Рибарчук, Андрій Кривонос, Денис Родін, Олександр Коржов, Дмитро Волков, Світлана Ніконорова, Дмитро Мельник, Сергій Соловйов, Герман Романченко, Миколай Задора, Антон Якубовський й інші імениті фіналісти та переможці таких всеукраїнських проектів, як “Голос Країни”, “Дитяче Євробачення”, “Х-Фактор” та “Караоке на майдані”.

Доступ до перегляду трансляції та її подальшого запису в “Youtube” вільні та безкоштовні. На концерт можна потрапити за прямим посиланням https://youtu.be/CbuqeWjj4aI , або через пошук на платформі за словосполученням “Домашній онлайн-концерт”. Трансляція розпочнеться у вівторок, 7 квітня  о 18:00 за київським часом.

Читайте також: Запорізька легкоатлетка розповіла про підготовку до Олімпіади в умовах карантину