Четвертий рік поспіль, завдяки ініційованій міським головою Запоріжжя Володимиром Буряком міській програмі розвитку матеріально-технічної бази спорту, в ДЮСШ оновлюється інвентар

Так, з початку 2016 року для школи його вже придбано на 1 млн 600 тис. грн. Вирішуються питання з придбанням сучасних човнів та іншого. А цього року зробили акцент на покупку інвентарю для фізичних навантажень, який тут не мінявся ще з радянських часів. Вихованцям подарували низку брендових тренажерів «Інтер Атлетика» на суму 179 тисяч гривень.

З дітьми та працівниками закладу зустрівся член команди Володимира Буряка, заступник міського голови Анатолій Пустоваров. Він передав до школи новий інвентар.

ап

– ДЮСШ «Локомотив» одна з тих, які показують тепер хороші результати. Це пов’язано з придбанням для них унікальних човнів, яким тепер заздрять в інших областях України. І як наслідок, за останні два роки, в школі з’явилося 4 майстри спорту, а вихованці потрапляють до різних складів збірної України – це високе досягнення, – вважає Анатолій Пустоваров.

Звичайно, діти в захваті, вже встигла все випробувати і залишилися дуже задоволені, адже сучасні тренажери допомагають підкачати відповідні групи м’язів для занять греблею, що раніше було дещо проблемно. Тепер новий інвентар буде мотивувати дітей показувати гідні результати.

аап

– Професійні спортивні досягнення починаються саме з дитячого спорту. До того ж, нам потрібне здорове та міцне покоління українців. Наша громада не на словах, а на ділі все робить для того, щоб укомплектовувати інвентарем спортивні школи, – сказав Анатолій Пустоваров.

Читайте також: Запорізький аеропорт виходить на новий рівень