Планується відремонтувати 40 класів для першачків

Про це під час програми «Черговий по місту» на телеканалі Z повідомив заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров.

– Цей рік знаковий для нашої громади, кожна школа мистецтв отримала значну підтримку. Ми придбали нові музичні інструменти, меблі, проводили ремонти. Взагалі, по місту по важливим соціальним об’єктам ремонти почались масштабно. По школам розпочаті ремонти. На ремонтні роботи по системі освіти направлено майже 40 млн грн. Сума здається значною, однак у нас у системі освіти 250 будівель. Підтримуємо і готуємось до нової української школи. Перші класи отримають дидактичні матеріали, комп’ютери, кожна школа отримає по комплекту меблів. Ми розпочали програму, якої раніше взагалі не було, – це ремонт класів. 40 класів ми відремонтуємо для першокласників, – розповів Анатолій Пустоваров.

Заступник міського голови також розповів про реконструкцію міських палаців культури. Нагадаємо, ремонтні роботи розпочаті у ПК «Титан» , у ПК «Хортицький» вже фарбують фасад.

Під час ефіру обговорили багато важливих питань. Анатолій Пустоваров нагадав запоріжцям, що наприкінці червня в Запоріжжі відбудеться масштабний фестиваль «Пляжний бум», родзинкою якого будуть виступи відомих виконавців.

Читайте також: Як проходить будівництво нового терміналу запорізького аеропорту.