У традиційному рейтингу видання «Фокус» Запоріжжя посіло 6 місце з 22

Цього року рейтинг складається з двох частин. Перша – це об’єктивна оцінка  комфортності українських міст за 17 параметрами, отриманими з відкритих даних. Друга – суб’єктивне ставлення та оцінка міста його мешканцями.

Запоріжжя набрало 45,5 балів із 100 можливих. Очолює рейтинг  – Київ із 64,9 балами, а в атусайдерах – Херсон із показником у 31,9 балів.

При оцінюванні дослідники велику увагу приділяли економічному та екологічному становищу, фінансовій активності, демографії, інфраструктурі та криміногенній обстановці в місті, зазначається на сайті видання «Фокус».

Нагадаємо, за останні роки в Запоріжжі відбулися значні позитивні зміни, які помітили й мешканці. Так, було реконструйовано проспект Маяковського, сквер Театральний та Алею троянд, відремонтовано понад 2 мільйони квадратних метрів запорізьких доріг. Продовжується оновлення транспортного складу (реалізується програма“Запорізький трамвай”, закупаються нові тролейбуси і автобуси великої місткості). Ведеться масштабне будівництво нового пасажирського терміналу місцевого аеропорту з відновленням діючої злітно-посадкової смуги. Втілюється в життя  програма «Безпечне місто», в рамках якої встановлено вже понад 200 відеокамер.

Повний рейтинг міст України дивіться нижче.

Запоріжжя – у десятці найкомфортніших міст України

 

Читайте також: Чим годують дітей у школах Запоріжжя