В центрі Запоріжжя встановили ялинку та монтують новорічне містечко

В місті готуються до новорічних свят. Зважаючи на карантинні обмеження, масових заходів проводитись не буде, але до зимових свят Запоріжжя яскраво прикрасять.

Головна ялика вже зайняла свое місце на площі Маяковського. Новорічну ялинку заввишки 22 метри зібрали зі штучних гілок. Головний символ новорічних свят прикрасять яскравими іграшками та святковою ілюмінацією. Цьогоріч для запорізької красуні придбали понад 100 нових іграшок. Також навколо ялинки встановлять казкових персонажів – Діда Мороза, Сніговика та інших.

Окрім цього триває монтаж новорічного містечка на бульварі Шевченка. Тут будуть світлові арки та тематичні ілюмінаційні фігурки – фонтан, ведмедик, ялинка тощо. Монтажем займаються працівники КП “Запоріжміськсвітло”. повідомляє пресслужба Запорізької міськради.

– Ми підготували більше 500 метрів новорічних гірлянд. Деякі з них довелося цього року оновити, бо вони вийшли з ладу. Працюють 8 монтажників та спецтехніка – це автовишки, трактор з підйомником тощо. Усі роботи запланували завершити вже цієї неділі, – розповів начальник аварійно-диспетчерської служби КП «Запоріжміськсвітло» Володимир Тищенко.o_1eok3d6sc1lt01cj7jq21v32okv2g o_1eok3d6sc1e4uj9a1usur6v69c2e

Нагадаємо, нове новорічне містечко з’явилось на бульварі Шевченка минулого року. Тут з’явились арки з ілюмінацією та світлові новорічні фігури, а родзинкою локації став світловий фонтан. Запоріжці залюбки проводили тут свій час та фотографувались та заряджались новорічним настроем.

Читайте також: Скільки коштують живі ялинки в Запоріжжі