Група крові може розповісти багато таємниць про особливості характеру людини

Еволюція змінювала імунну систему і травний тракт людинизбільшуючи число груп кровіСистемищо відповідають за розумову і емоційну реакціютакож зазнавали змінв силу яких виникали різні психологічні типи і манери поведінки

Систему груп кровіякою ми користуємося заразввели в 1900 роціВсього існує групи кровіНайпоширеніша у світі – ІІ.

група

Ця група крові є найдавнішоюВона сягає часів кам’яного вікуЛюди з цією групою крові переважно харчувалися м’ясомтому такий раціон найкраще підходить для цих осіб.

Люди з групою крові володіють чудовими лідерськими якостямиЦе природжені керівникиякі часто прогнозують майбутнєВони прораховують ситуації напередтому знаходять вихід з найнезручніших ситуацій.

Чоловіки з групою крові – справжні воїнилюблять завойовувати нових жінок і ніколи не зупиняються на досягнутомуЖінки з групою крові емоційніу них дуже активний темперамента ще вони ревниві.

Здоров’яобов’язково потрібно займатися спортом.

Раціонрибам’ясо і овочіУникайте: молочних і оброблених продуктів

II група

Вона з’явилася пізніше – коли люди вже зайнялися землеробствомтож раціон у власників цієї групи може бути різноманітнимЛюди з цією групою крові неконфліктні та завжди намагаються знайти спільну мовуВони легко розуміються з іншимиЧасто власники ІІ групи крові володіють декількома мовами.

Чоловіки з ІІ групою крові сором’язливі і вірнівони поважають своїх партнерокЖінка з II групою крові – ідеальна дружинавіддана і мудрадуже любить дітей.

Здоров’япроблеми із зором і серцемпотрібно пильно стежити за роботою печінки.

Раціонрибайогурткуркавегетаріанська їжаУникайтегострих продуктівкави і бобових.

III група

Ця група крові з’явиласяколи на Землі панував Льодовиковий періодПерехід зі спеки в холод спровокував мутації у кровіЦі люди відрізняються терпеливістю та прискіпливістюЧасто люди з цією групою крові стають ювелірами чи хірургамиадже у них золоті руки.

Чоловіки із ІІІ групою крові часто змінюють партнерокале зустрівши ту єдинувони стають розсудливими і заспокоюютьсяЖінки з ІІІ групою крові відрізняються особливою екстравагантністю і почуттям стилю.

Здоров’яможливі хвороби шлунку та інфекційні захворювання.

Раціонрибабаранинамолочні продуктиовочі і чайУникайтеконсервантів і алкоголю.

IV група

Найрідкісніша група крові – IV групаВона з’явилася відносно нещодавноблизько тисроків томуЦі люди володіють міцним імунітетомадже організм пристосувався до більшості захворюваньЦе інтелігентні і доброзичливі людикомунікабельніз почуттям гумору.

Чоловіки з IV групою крові – прекрасні спокусникивони знаютьщо потрібно робитищоб на них звернули увагуЖінки з IV групою крові – дуже яскраві і привабливі.

Здоров’явразливі органи слухушкірасуглоби і кістки.

Раціонсвіжіекологічно чисті продуктиУникайте: смаженої їжівона забирає енергію.

Читайте також: Гороскоп на тиждень 30 листопада – 6 грудня