Мають об’єднатися усі проукраїнські політичні сили, які мусять припинити міжпартійні чвари та спрямувати свої зусилля на всебічну допомогу  Збройним Силам України

Нещодавно запоріжжя вперше відзначило День єднання, бо зараз вкрай непростий, загрозливий та визначальний для нашої держави і українського суспільства час. Тому Партія Володимира Буряка «Єднання» звернулася до запоріжців з важливим зверненням:

– Шановні жителі Запорізької області!

Звертаємося до вас у цей важкий час. Зухвалі, злочинні та агресивні дії керівництва РФ щодо офіційного визнання так званих ЛНР та ДНР призводять до ескалації конфлікту на сході нашої держави та подальшої окупації території суверенної і незалежної України, а також появи реальної загрози щодо розгортання широкомасштабних воєнних дій на європейському континенті.

Переконані, що за таких сумних реалій мусимо згуртуватися та об’єднатися навколо тих зусиль та дій центральної влади, які спрямовані на захист, оборону та відстоювання інтересів України на найвищому світовому рівні.

До єднання закликаємо й усі проукраїнські політичні сили, які мусять припинити міжпартійні чвари та спрямувати свої зусилля на єдине – всебічну допомогу державі та нашим Збройним Силам, а також на згуртування українського народу задля надійного захисту та подальшого успішного розвитку України.

Крім того, вимагаємо від голови Запорізької обласної державної адміністрації Олександра Старуха оновити склад Ради оборони Запорізької області, утвореної у 2016 році, увівши до її складу представників депутатського корпусу Запорізької обласної ради.

Закликаємо всіх не втрачати здорового глузду та не панікувати!

У єднанні – наша сила!

Слава Україні!