Коли проходитиме національний мультипредметний тест для вступників до вищих учбових закладів.

Нагадаємо, у 2022 році вступники до вищих учбових закладів, замість традиційного ЗНО, проходитимуть національний мультипредметний тест (НМТ). Він проводитиметься у комп’ютерному форматі. До складу тесту входитимуть завдання з історії України, української мови, математики.

Тестування проходитиме в три сесії:

▪️основна: 18 липня – 10 серпня;

▪️додаткова: 16–20 серпня;

▪️спеціальна: 12–16 вересня.

Якщо протягом основного періоду реєстрації ви змогли створити реєстраційну картку учасника ЗНО, то ви є потенційним учасником національного мультипредметного тесту.

У цьому випадку для того, щоб взяти участь в НМТ вам потрібно:

– з 20 травня до 7 червня на своїй Інформаційній сторінці обов’язково підтвердити бажання проходити тест;

– обрати із запропонованого переліку назву населеного пункту у якому (або поблизу з яким) перебуватимете у період проведення тесту;

– з 21 червня до 7 липня обов’язково уточнити місце свого перебування під час проведення тесту.

Випускники, які у визначений період не підтвердять свою участь у тестуванні, не зможуть взяти у ньому участь.

Зверніть увагу:

– якщо ви не мали можливості вчасно зареєструватися для участі в НМТ, то зможете це ще зробити з 10 до 20 червня. Потім ви повинні будете 8-12 липня на своїй Інформаційній сторінці підтвердити бажання проходити тест для участі у додатковій сесії тестування.

– якщо ви не матимете можливості під час основної сесії прибути до тимчасових екзаменаційних центрів, то зможете пройти тестування під час додаткової або спеціальної сесії. Для цього необхідно подати заявку – 1-10 серпня для участі в додатковій сесії, 1-7 вересня – для участі у спеціальній сесії.

– до 12 липня для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх Інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тесту.

– учасники інших сесій НМТ зможуть дізнатися про дату, час і місце проведення тестування відповідно до 12 серпня (додаткова сесія) і 10 вересня (спеціальна сесія).

– інформація про результати основної сесії тестування буде розміщена на Інформаційних сторінках учасників до 12 серпня, додаткової сесії – до 21 серпня, спеціальної – до 19 вересня.

____

Посилання на наш Телеграм-канал