Запорізька поліція наголошує на необхідності дотримання громадянами правил під час перевірок на блокпостах.

– В умовах воєнного стану поліцейські здійснюють цілодобовий контроль на кожному контрольно-пропускному пункті. Це вимушені, однак вкрай необхідні заходи. Правоохоронці закликають громадян бути свідомими і з розумінням ставитися до виконання правил безпекового режиму.

– Особлива увага приділяється перевірці транспортних засобів. Дотримання водіями правил поведінки на блокпостах допоможе уникнути непорозумінь під час проходження контролю.

– Поліція Запорізької області звертається до громадян з проханням зберігати спокій та, під’їжджаючи автомобілем до контрольно-пропускного пункту, заздалегідь зменшити швидкість автомобіля та завчасно підготувати документи для перевірки. Не слід виходити з салону автомобіля до вказівки військових або співробітників поліції. У розмові з правоохоронцями надавайте чіткі відповіді на їх запитання. Під категоричною забороною залишається проведення будь-якої фото- та відеозйомки на блокпосту.

– У зв’язку з воєнним станом та активністю диверсійно-розвідувальної діяльності ворога запорізькі правоохоронці у посиленому режимі проводять додаткові перевірочні та фільтраційні заходи.

– Працівники поліції під час перевірок керуються виключно вимогами діючого законодавства, в межах наданих їм повноважень та відповідно до розділу V Закону України “Про Національну поліцію”. Вони мають право застосовувати до осіб такі заходи як перевірка документів, опитування, поверхнева перевірка і огляд.

– Поліцейські закликають громадян бути свідомими у тяжкі для всієї країни часи. Будемо вдячні за активне сприяння у виявленні осіб, які можуть бути причетними до здійснення діяльності в інтересах країни-агресора. У разі отримання будь-якої корисної інформації інформуйте територіальні підрозділи поліції у зручний для вас спосіб.

За матеріалами Офіційного сайту Національної поліції.

____

Посилання на наш Телеграм-канал