Маршрут № 98 користується все більшою популярністю

Нагадаємо, цими вихідними у Запоріжжі запустили новий маршрут з великим автобусами. За 5 гривень запоріжці зможуть доїхати від проспекту 40-річчя Перемоги, що у Південному мікрорайоні, через залізничний та автовокзали, центр міста у Шевченківський район до Міжнародного аеропорту “Запоріжжя”.

Новий маршрут організували за дорученням мера Володимира Буряка у відповідь на звернення містян щодо налагодження транспортного забезпечення до аеропорту. Зараз на цей напрямок обслуговують 6 багатомісних “МАЗів”. Інтервал руху між автобусами – 25-30 хвилин. Крім того, його вже внесли до системи “Dozor City”, тож запоріжці зможуть стежити за рухом автобусів у додатку., повідомляється на сайті міськради

– Поки маршрут «обкатується», тиждень попрацюємо і тоді вже зможемо робити перші висновки. Автобус 100-місний. Однак в умовах карантину заповненими мають бути тільки сидячі місця для пасажирів. Вирушає автобус з аеропорту о 6:02, останнє відправлення звідси ж – о 22:25, – зазначив начальник автобусного парку КП «Запоріжелектротранс» Сергій Лісовий.o_1eeq5fpa91dos1kjv1qsi1ofodd138 o_1eeq5fpa8tc31ob0ham10m418bh32 o_1eeq5fpa95p81ktv11ja1h2e1kga39Переваги нового маршруту вже оцінили робітники аеропорту, містяни та подорожуючі. За словами водія Павла Ковальчука, який працює на новому маршруті, запоріжці вдячні за запуск автобусів.

– Я вперше потрапив на цей автобусний маршрут. Почув, що він нещодавно запрацював і курсує до Південного мікрорайону. Саме туди мені й треба. Тож вирішив випробувати транспортні нововведення особисто, – розповів житель Запоріжжя Михайло, який прилетів з Польщі.

Нагадаємо, міжнародний аеропорт “Запоріжжя” продовжує стабільно розвиватись та користується популярністю серед містян та жителів інших міст, адже пропонує широкі можливості для подорожей за доступними цінами.

Читайте також: У Запоріжжі зібрали перший трамвай з новим дизайном – фото