Містяни, які вчасно не повірили лічильники гарячої води, зможуть це зробити до кінця весни

Міський голова Володимир Буряк доручив концерну «Міські теплові мережі» вирішити проблему з завищеними рахунками за гарячу воду, які отримали запоріжці за лютий.

Нагадаємо, усі, хто не провів вчасно повірку квартирних лічильників, отримали в платіжках суму за гарячу воду, розраховану за нормами. Високі суми обурили містян, особливо тих, хто користується бойлерами.

У ситуацію втрутився мер, який дав доручення подовжити строки повірки приладів обліку до травня та перерахувати суму за гарячу воду тим, хто виконає повірку.

Сьогодні на засіданні виконкому міськради генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек повідомив, що запоріжці, які до кінця березня проведуть повірку лічильників, будуть платити за показами власного квартирного лічильника.

Тим, хто не встигне зробити повірку до кінця цього місяця, нарахування будуть здійснюватися за середньомісячними показниками квартирних лічильників абонентів за попередні три місяці. Після виконання повірки будуть зроблені перерахунки з урахуванням показів лічильників гарячої води, повідомляє сайт мерії.

o_1d6q7mhrjgv0hlo199df087kf2f

– Є норма законодавства про повірку лічильників та нарахування за гарячу воду, але міська влада дає можливість подовжити строки цієї повірки, щоб кожен бажаючий зміг її виконати, – підкреслив Володимир Буряк.

Ще раз нагадаємо, що здійснити повірку лічильників гарячої води запоріжцям потрібно до 31 травня.

Читайте також: Названо середній розмір субсидії в Запорізькій області в лютому.