У неділю, 31 березня, підрозділи міграційної служби працюватимуть у подовженому режимі

31 березня в Україні відбудуться вибори Президента. Проголосувати зможуть запоріжці, яким виповнилося 18 років та яких включено до списку виборців. Для цього потрібно з’явитися на виборчу дільницю з паспортом громадянина України у вигляді ID-картки чи книжечки. Запоріжцям, які голосуватимуть в іншій країні, достатньо закордонного паспорту.

Люди, які оформили паспорт, але не встигнуть забрати його до виборів, зможуть зробити це в неділю, 31 березня. В цей день підрозділи міграційної служби працюватимуть з 8.00 до 20.00. У день виборів також зможуть вклеїти фото в паспорти запоріжці, які досягли 25-ти або 45-ти років, якщо з дня народження не минуло 30 днів, повідомила головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ УДМС України в Запорізькій області Вілена Ніколаєнко.

Нагадаємо, запоріжці, які вчасно не вклеїли фотографію в паспорт, зможуть проголосувати на виборах, хоча їх документ вже недійсний. Не можуть відмовити в голосуванні також через розбіжності у виборчій адресі людини або відсутність відомостей щодо реєстрації місця проживання в ID-картці.

Читайте також: Запоріжці через селфі можуть потрапити за ґрати.