70% запоріжців не підтримують можливу передачу аеропорту в приватні руки

Такі дані соціологічного опитування, проведеного компанією Independent Researching Group. Соціологи запитали містян, як вони ставляться до їдеї передачі запорізького аеропорту в концесію та отримали цікаві результати. Більшість запоріжців – 70% – не підтримують цю ініціативу, і лише 30% погодились віддати головні повітряні ворота міста у приватні руки. “Запоріжці свого не віддають” – підсумовує результати опитування соціолог Аскад Ашурбеков. 84761775_2715313675216001_5907574773726052352_o

Нагадаємо, наразі в новому терміналі запорізького аеропорту припинені всі пуско-налагоджувальні роботи. Силовики вилучили у підрядника всю документацію та не хочуть її повертати, переносячі судові засідання. Через це відкриття терміналу і запуск нових рейсів до Європи під загрозою зриву. Причиною обшуків та зацікавленості до аеропорту називають те, що підприємство хочуть передати в концесію, не зважаючи на інтереси запорізької громади.

Як писав сайт “Запорозька Січ”, депутати звернулись до президента із закликом припинити силовий тиск на місто та підприємство та посприяти розвитку запорізького летовища.

Читайте також: Мер Запоріжжя закликав депутатів до єднання