У Запорізькому облвійськкоматі відбулися урочистості, присвячені другій річниці з Дня створення 23-го окремого мотопіхотного батальйону, за участю запорізьких учасників АТО, представників волонтерського руху, журналістів.

Заступник облвійськкомісара по роботі з особовим складом полковник Михайло Логвінов розповів історію створення 23–го батальйону терборони «Хортиця», що розпочалася у квітні 2014 року на полігоні «Близнюки» під Запоріжжям. На початок травня переважну більшість особового складу батальйону складали військові, які вже служили, меншу – новобранці. Після двох тижнів навчання бійці вирушили на охорону кордонів області у Гуляйпільському та Розівському районах, а з 1 червня 2014 року і по сьогоднішній день зразково виконують бойові завдання на сході України.

Семеро воїнів підрозділу загинули під час воєнних дій на Донбасі. За особисту мужність і героїзм, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі вони посмертно нагороджені орденом «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня. Це – Андрій Андрєєв, Юрій Демидов, Євген Іванов, В’ячеслав Комар, Віктор Левківський, Євген Москаленко, Володимир Попов. Їхні імена буде викарбувано золотими літерами в історії Запорізького краю.