У понеділок у Пологівському районі області відбувся важкий бій, що тривав п’ять із половиною годин. Окремі підрозділи Запорізької бригади територіальної оборони вийшли на визначені позиції і зайняли частину населеного пункту, який був запланований для звільнення від окупантів. Згодом росіяни підтягнули підкріплення, що у кілька разів перевищувало кількість наших воїнів та техніки, тож українським підрозділам довелося організовано відходити. Однак, як відомо, одна битва – це ще не вся війна, тож можемо бути впевненими, що наші військові досягнуть своєї мети і виб’ють окупантів за межі краю. Про події на фронті на 22 годину 12 квітня повідомляє ЗОВА.

У Мелітопольському районі області росіяни продовжують діяти терористичними методами, аби залякати місцеве населення і схилити його на свій бік. Їхня тактика полягає в тому, щоб збирати данину на користь так званої “народної міліції”. Відтак, за інформацією від підприємців, незаконна окупаційна влада наказала бізнесменам віддавати частину своїх доходів в обмін на дозвіл працювати. Схожі дії відбуваються і в Бердянському районі області. Крім того, щодня з’являється інформація про те, що окупанти викрадають людей із українською позицією, а серед місцевих знаходяться колаборанти, які допомагають впроваджувати терористичні методи війни.

На щастя, українців, які готові вести партизанську війну і допомагати силам оборони Запорізького краю, більше. Так, з інформації від жителів с. Лугове Василівської громади стало відомо, що російські військові прикопали свої танки, щоб замаскувати їх, посеред селища у балці. Тож тепер наші захисники точно знають, куди за найближчої нагоди цілити, аби знищити окупантів.