Представники міської влади перевірили роботу медико-санітарного пункту вокзалу “Запоріжжя-і”

Як писав сайт “Запорозька Січ”, залізничний вокзал “Запоріжжя -І” став однім із 5 вокзалів, де облаштували спеціальний пункт для ізоляції хворих з підозрою на коронавірус. Крім того, там є постійний санітарний пункт, який зараз підсилили всіма необхідними засобами захисту. Також було облаштоване спеціальне місце дезінфекції вагонів.

Як розповіла завідувачка фельдшерського пункту вокзалу станції «Запоріжжя-1» Наталя Васильєва, відпрацьована система дій та оповіщення усіх служб у випадку, якщо буде виявлений пасажир з підозрою на коронавірус.

– Якщо у пасажира є симптоми захворювання, його знімають з поїзду та одразу ж направляють до ізолятора. Там у спеціалізованому костюмі медпрацівник проводить огляд – міряє температуру, перевіряє дихальні шляхи. Далі про випадок повідомляємо оперативному черговому Запорізького лінійного лабораторного відділу лабораторного центру на залізничному транспорті, спеціалістам Запорізького обласного лабораторного центру. Якщо ж пасажир звертається безпосередньо до медпункту – проводимо огляд там, а потім діємо за такою ж системою, – повідомила Наталя Васильєва.

Як зазначив радник міського голови Валерій Еделєв, який відвідав з інспекцією санітарний пункт на залізничному вокзалі, робота медпункту і ізолятора в цілому задовільна, однак є певні зауваження, які мають усунути найближчим часом.

Нагадаємо, сьогодні мер Запоріжжя Володимир Буряк доручив перевести всі міські служби на посилений режим роботи – заходи щодо профілактики появи та поширення коронавірусу здійснюватимуть у тому числі і в громадському транспорті, лікарнях, освітніх закладах.

Читайте також: У Запоріжжі інспектори з паркування провели позаплановий рейд