Представники німецької авіакомпанії Lufthansa відвідали наше місто та висловили свою зацікавленість аеропортом «Запоріжжя»

Сьогодні міський голова Володимир Буряк зустрівся з представниками авіакомпанії Lufthansa. Про результати зустрічі мер повідомив на публічній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук».

Screenshot_19

Нагадаємо,  ще декілька років тому Міжнародний аеропорт «Запоріжжя» знаходився в досить занедбаному стані, фактично на межі закриття. Однак реалізація міської програми розвитку аеропорту дозволила змінити ситуацію на краще. Одним з головних завдань програми є  збільшення кількості обслуговуваних рейсів і пасажирів. Разом з тим, прибутки підприємства минулого року сягнули 50 млн грн.

ав

У запорізькому аеропорту відкриваються нові міжнародні рейси, розширюється чартерна програма. Будується новий сучасний термінал, ремонтується злітно-посадкова смуга, закуповується нове обладнання. Планується, що в кінці цього року будівництво сучасного терміналу буде завершено, після чого його введуть в експлуатацію.

ав1

Наразі запорізький аеропорт зацікавив багато міжнародних авіакомпаній.

ав2

Читайте також: Рейси з Запоріжжя до Мінська будуть щоденними.