Після тривалої перерви відбудеться домашній матч між запорізьким «Металургом» та херсонським «Кристалом»

У цьому сезоні запорізький «Металург» гратиме в новому складі. Як повідомляв сайт «Запорозька Січ», у складі запорізької футбольної команди з’явилися чотири нові гравці, на яких тренери покладають великі сподівання. За «Металург» гратиме вихованець дніпровського футболу Віталій Полянський на позиції центрального захисника та троє досвідчених футболістів:  напівзахисник київського «Динамо» Вадим Воронченко, а також Олександр Каплієнко та Владислав Леонідов.

Нових гравців запорізького «Металургу» представили на прес-конференції, яка відбулася перед початком футбольного сезону.

Перед футболістам клубу поставлено завдання – вивести команду в Першу лігу, повідомляє сайт мерії Запоріжжя.

HzPAUTpecZPXMDUFzuxe

– Головне завдання – це вихід команди за спортивним принципом у Першу лігу. Для цього нам потрібно зайняти мінімум друге місце. Думаю, що команда досить боєздатна для того, щоб виконати це завдання, – сказав під час прес-конференції заступник міського голови Анатолій Пустоваров.

Перший матч відбудеться вже в суботу, 6 квітня, о 16.00 на стадіоні «Славутич Арена». Запоріжців закликають прийти та підтримати «металургівців».