Депутат міськради від Партії Володимира Буряка “Єднання” допомагає покращити умови тренувань юних спортсменів команди «Аякс»

Лідер Партії “Єднання” Володимир Буряк зробив чимало для розвитку спорту у Запоріжжі. Поліпшилося фінансування спортивних шкіл міста, врятовано від закриття та розвивається дитяча футбольна школа “Металург”. Також надавалася підтримка футбольним командам районів міста.

Зокрема у Хортицькому районі є футбольне поле, де тренуються юні футболісти команди «Аякс». І зараз депутат міськради від Партії Володимира Буряка “Єднання” Сергій Ільченко допомагає покращити умови тренувань юних спортсменів.

255512122_2045176208973812_425939069421248318_n

“Як депутат Запорізької міської ради від Партії Володимира Буряка «Єднання», зустрівся з тренером юнацької футбольної команди «Аякс» Андрієм Табурянським та головним інженером КП «Запоріжміськсвітло» Сергієм Астапенковим. Вирішуємо проблему електропостачання та водопостачання на мале поле та облаштування роздягальні, тому що дітям потрібне місце для якісних тренувань. Продовжуємо розпочате заради наших дітей”, – каже депутат.