Комісія з питань освіти, науки, культури, спорту, молоді та туризму в середу на запрошення адміністрації провела виїзне засідання у школі №74 «Основа».

Справа в тому, що одне крило першого поверху школи з 2002 року займає відділення соціальної реабілітації інвалідів Орджонікідзевського району Запорізького територіального центру соціального обслуговування. Це – бюджетна організація, де безкоштовно проходять корекцію та реабілітацію діти від 2 до 18 років з діагнозами ДЦП, аутизм, психологічні розлади. Зараз двом закладам в одному приміщенні стало тісно: школі не вистачає місця для розташування своїх навчальних класів, а відділенню соціальної реабілітації немає де проводити святкові заходи та заняття з ЛФК.

Депутати впевнилися, що обидві організації готові на «цивілізоване розлучення». Тому комісія вирішила на наступне засідання запросити начальника територіального відділу освіти та начальника управління соціального захисту населення міської ради та заслухати їхнє бачення та пропозиції. Заступник міського голови Анатолій Пустоваров запевнив членів комісії, що міська влада вже шукає шляхи вирішення ситуації. Зокрема, розпочато пошук приміщення для відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Але це не просто, адже є низка вимог, головна з яких – розташування неподалік від головного проспекту міста, поряд із зупинкою громадського транспорту.

«Поки ми не знайдемо приміщення, що задовольняє всім вимогам закладу для реабілітації дітей з обмеженими можливостями, нікого переселяти не будемо. Все залишиться, як є зараз», – наголосив Анатолій Пустоваров.

Комісія підтримала проекти рішення про фінансову підтримку комунального підприємства «Муніципальна телевізійна мережа» (телеканал «МТМ»). Як доповіла головний редактор каналу Людмила Маринюк, виникла необхідність у придбанні нового специфічного телевізійного обладнання. Сума, необхідна для придбання чотирьох студійних камер, складає 1039450 грн.

Комісія взяла до відома проект рішення про нову структуру виконавчих органів Запорізької міської ради та про створення дошкільного навчального закладу (ясел- садка) №100 “Гармонія”.

Комісія працювала в такому складі: В’ячеслав Зайцев (голова комісії), Олена Галкіна, Ірина Костенко, Людмила Кругла, Геннадій Наумов.