У середу, 9 березня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань життєзабезпечення міста, яке пройшло під головуванням голови комісії Олега Адаманова. Депутати розглянули ряд питань, які стосувалися різних галузей міського господарства.

Під час засідання комісії концерн “Міські теплові мережі” представив план встановлення теплових лічильників у Запоріжжі на 2016 рік. Загалом у поточному році в запорізьких багатоквартирних будинках планується встановити 804 прилади обліку теплової енергії. Це дозволить повністю завершити встановлення лічильників тепла у багатоповерхівках обласного центру. Обов’язки зі встановлення приладів обліку будуть розподілені між концерном “Міські теплові мережі”, комунальним підприємством “Управління капітального будівництва” та департаментом житлово-комунального господарства міської ради.

– Концерн “Міські теплові мережі” обіцяє, що до початку нового опалювального сезону прилади обліку тепла будуть встановлені у всіх запорізьких багатоповерхівках, – відзначив Олег Адаманов.

Директор КРБП “Зеленбуд” Олексій Анохін проінформував депутатів про підсумки роботи підприємства в 2015 році, плани на 2016 рік. Члени комісії запропонували керівництву підприємства протягом двох тижнів розробити пропозиції з розвитку КРБП “Зеленбуд”, підвищення якості його роботи.

– Ми повинні розуміти перспективи розвитку підприємства, що ви плануєте зробити у поточному році, які для цього необхідні кошти. Через два тижні ми готові заслухати вашу інформацію з цього приводу, – сказав Олег Адаманов.

Депутати внесли керівництву КРБП “Зеленбуд” ряд пропозицій. Серед них встановлення GPS-навігації на техніці підприємства, закупівля спеціалізованої техніки, яка дозволить без проблем обрізати високі дерева, оптимізація штатної структури комунального підприємства – збільшення кількості робітників при одночасному зменшенні інженерно-технічних працівників. Серед перспективних напрямків роботи КРБП “Зеленбуд” на поточний рік Олексій Анохін назвав відновлення системи поливу у парках та на зелених зонах міста.

Члени комісії також заслухали інформацію про результати роботи по зверненнях громадян. Зокрема, директор МКП “Основаніє” Олексій Гавріков пообіцяв уже в березні виконати ремонт каналізаційного випуску в будинку на вулиці Союзній, 36-а. На даний час у цьому будинку існує проблема затоплення підвалу, на що і скаржилися мешканці.