Нещодавно комунальні аптеки міста отримали додаткові 10 тисяч масок

До бюджетних медичних установ міста продовжують надходити засоби індивідуального захисту, дезінфекції, антисептики, придбані коштом міського бюджету. Зокрема, спецпартія в 200 тисяч масок для медперсоналу нещодавно  прибула до лікувальних установ Запоріжжя.

Отримали додаткові засоби захисту для продажу містянам й комунальні аптеки міста. На цьому тижні їх почали реалізовувати в аптеках КП “Примула”, повідомляє сайт мерії. У Запоріжжі їх чотири, вони знаходяться за адресами: пр. Металургів, 7, вул. Запорізька, 9б, вул. С. Маковського, 7, вул. Павлокічкаська, 50. Фахівці підприємства підкреслюють, що вартість масок залежить від закупівельної ціни, яка ще досить висока в Україні.

Нагадаємо, на забезпечення медичної галузі для боротьби з коронавірусом з міського бюджету виділили 100 млн. грн. Ці кошти спрямовані на придбання додаткових засобів індивідуального захисту, дезрозчинів, обладання. Частина закупівель вже проведена, й медичні заклади вже мають запас необхідних засобів. Також лікарні отримали додаткові експрес-тести для діагностики коронавірусу.

Читайте також: У Запоріжжі виявили нові випадки захворювання на коронавірус