Мер Володимир Буряк запропонував представникам ОСББ згуртуватися задля вирішення важливих питань

Таку пропозицію міський голова висловив під час сьогоднішньої зустрічі з представниками ОСББ. Він зауважив, що консолідація зусиль співвласників багатоквартирних будинків з міською владою сприятиме системній роботі у вирішенні нагальних питань.

– Пропоную створити спільноту, яка об’єднає ОСББ, буде опрацьовувати важливі питання, щоб ви отримували на них відповіді, а також виносити на розгляд свої пропозиції, які стосуватимуться об’єднань співвласників. Не так важливо, яку назву буде носити організація, головне, щоб був реальний результат, – заявив Володимир Буряк.

Також мер запропонував представникам ОСББ проводити регулярні зустрічі з керівниками профільних департаментів та комунальних підприємств, а для вирішення більш важливих питань проводити щомісячні зустрічі, подібні сьогоднішній.

Загалом, під час спілкування з представниками об’єднань було наголошено, що всі програми, які стосуються підтримки ОСББ  місто продовжить реалізувати. Крім того, міська влада готова допомагати тим ОСББ, які візьмуть участь у державній програмі «Енергодім». Це програма, яку пропонує Фонд енергоефективності України. Вона передбачає до 70% компенсації з державного бюджету витрат на термомодернізацію будинків.

Читайте також: Мер Запоріжжя закликав депутатів до єднання