Уряд прийняв рішення про послаблення карантинних обмежень в країні

Ситуація із захворюваністю на коронавірус в Україні стабілізувалася, вся територія держави перебуває в “жовтій” зоні. Окрім цього, Кабмін вирішив послабити обмеження для цього рівня епіднебезпеки. Відтепер все більше запоріжців зможуть відвідати масові заходи, а міським кафе та ресторанам дозволили працювати всю ніч. Про це повідомляє офіційній телеграм-канал “ЗАПОРІЖЖЯ.ІНФО“.

Відтепер будь-які масові заходи можна проводити з наповненістю не більше, ніж дві третини місць. При цьому, таке обмеження не застосовується, якщо учасники заходу мають негативний тест на коронавірус, або в них є довідка про повний курс щеплень від інфекції.

Також кінотеатрам та іншим закладам культури дозволено приймати більше відвідувачів. Залежно від принципів розміщення ці заклади можуть бути наповненими на дві третини чи наполовину. Окрім цього дозволяється працювати дискотекам, нічним клубам, готелям, кемпінгам, хостелам тощо. Кафе та ресторани можуть працювати цілу ніч та організовувати свята.

Нагадаємо, щодня в Запорізькій області зростає кількість тих, хто успішно долає коронавірус. Зокрема, лише за минулу добу в Запорізькій області були виписані 324 людини, при цьому нових випадків зареєстрували 90.

Читайте також: Запоріжці вирушили до дач катерами та автобусами