Дію карантинних обмежень продовжили до 31 липня

Уряд подовжив дію адаптивного карантину до кінця липня. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на своїй сторінці у “Фейсбуці”.

За словами очільника уряду, рішення про подовження терміну дії частини заборон прийняли у зв’язку з тим, що українці сприйняли пом’якшення карантинних заходів як скасування карантину. Натомість протягом останнього тижня кількість захворілих на коронавірус в Україні постійно збільшується.

На сьогодні зберігається заборона на перебування в громадських будинках, спорудах та транспорті без вдягнутих засобів індивідуального захисту. Також у громадському транспорті заборонятиметься перевезення пасажирів в кількості більше, ніж передбачено місць для сидіння.

Крім того, в регіонах зі значним поширенням коронавірусу можуть бути введені обмеження на проведення масових заходів, діяльності закладів, які надають послуги з розміщення, перевезення пасажирів громадським транспортом, відвідування дитсадків, роботу культурних закладів, фітнес-центрів, спортзалів, а також кафе та ресторанів. 

При цьому рішення щодо послаблення або посилення карантину в регіонах, як і раніше, ухвалюватимуть на комісіях ТЕБ і НС, спираючись на епідемічну ситуацію.

Читайте також: На Запоріжжі збільшилась кількість випадків захворювання на коронавірус