Міський голова оголошує конкурс на тимчасове заміщення посади головного спеціаліста–бухгалтера відділу бухгалтерського обліку департаменту економічного розвитку міської ради.
У конкурсі на тимчасове заміщення посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку департаменту економічного розвитку Запорізької міської ради можуть взяти участь особи, які мають вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом у державній службі або службі в органах місцевого самоврядування на посадах провідного спеціаліста не менше 1-го року або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 3-х років, володіють державною мовою, мають навички користувача комп’ютером.
Для участі у конкурсі необхідно подати заяву про участь у конкурсі, особову картку, копію документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку, копію паспорта, фотокартку (4х6), декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.
Термін подання заяв – тридцять календарних днів з дня опублікування оголошення.
Документи подавати за адресою: м. Запоріжжя, пр. Леніна, 206, кім. 305, телефони для довідок: 34-51-91, 34-73-51.
Переможець конкурсу походить спеціальну перевірку, затверджену Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012.
Переможець конкурсу у триденний термін подає медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України.