Міський голова оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності районної адміністрації Запорізької міської ради по Жовтневому району.
Вимоги до конкурсантів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, знання основних програм роботи на комп’ютері, володіння державною мовою.
Необхідні документи:
заява про участь у конкурсі;
заповнена картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками;
дві фотокартки розміром 4х6 см;
копії документів про освіту, засвідчені нотаріально чи в іншому встановленому законодавством порядку;
декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;
копія першої та другої сторінок паспорта громадянина України;
Переможець конкурсу проходить спеціальну перевірку, затверджену Указом Президента України від 25.01.2012 № 33/2012.
Переможець конкурсу у триденний термін подає медичну довідку про стан здоров’я за формою, затвердженою Міністерством охорони здоров’я України.
Документи приймаються протягом 30 днів з дня публікації оголошення.
Звертатися за адресою: 69063, м. Запоріжжя, вул. Дзержинського, 26, каб. 29 районна адміністрація Запорізької міської ради по Жовтневому району.
Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за телефонами: 764–67–51, 764–28–67.